Poiesz actie

feb 12, 2020   //   by Albert Riemersma   //   Nieuws  //  Reacties uitgeschakeld voor Poiesz actie

Tennis vereniging DLTC Drachten vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!\

De bedoeling is om via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van DLTC Drachten bij de Poiesz supermarkt in Wiken in Drachten helpt u al mee.Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van DLTC Drachten, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging. Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten.

De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van DLTC Drachten is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Wiken in Drachten. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 10 februari t/m 5 april 2020 bij Poiesz supermarkten.